Oferta

Specjalnie dla Państwa, dbamy o utrzymanie czystości w:

We własnym zakresie lub we współpracy z naszymi partnerami świadczymy także usługi specjalistyczne, takie jak:

Nasze atuty to zaangażowanie w wykonywane usługi, dbałość o zadowolenie Klienta, współpraca z wieloma partnerami w zakresie dostaw specjalistycznej chemii oraz wykonywania specjalistycznych usług dodatkowych. Bazując na tym staramy się budować długotrwałe zadowolenie ze świadczonych usług oraz zaufanie do naszej firmy.

Reagujemy na sytuacje kryzysowe u naszych Klientów, jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na trudne czy skomplikowane zlecenia – tak działamy.

Staramy się podchodzić do potrzeb naszych Klientów kompleksowo oraz szukać najskuteczniejszych rozwiązań zarówno w zakresie codziennych wymagań jak i w sytuacjach awaryjnych i problemowych. Każdą sytuację, każde zlecenie i każdą potrzebę traktujemy indywidualnie i wnikliwie się przyglądamy w celu znalezienia optymalnego podejścia. Zadzwoń lub napisz do nas maila, a zobaczysz, że Twoje powierzchnie biurowa, klatka schodowa w Twojej Wspólnocie Mieszkaniowej czy Twoja hala mogą od dzisiaj wyglądać o wiele czyściej.

Ceny usług Cenę realizowanej dla Państwa usługi zawsze ustalamy indywidualnie po wnikliwych konsultacjach oraz wsłuchaniu się w Państwa potrzeby i opinie. Wszystko zależy od Państwa wymagań, sugestii i uwarunkowań technicznych. Aby przedstawić najlepszą ofertę, na początku każdej współpracy przeprowadzamy bezpłatną konsultację. Dzięki temu, otrzymujecie Państwo profesjonalnie przygotowaną i kompletną wycenę.

3 zasady, które jasno wynikają z wyboru Cleanex Sp. z o.o.: