Witamy!

Cleanex Sp. z o.o. to dynamicznie działająca i nastawiona na rozwój firma sprzątająca. Nikogo ani niczego nie traktujemy szablonowo, zawsze staramy się podejść indywidualnie i tak dopasować nasze usługi, aby najlepiej spełniały wymagania i oczekiwania. To na co zawsze możesz u nas liczyć to pełne zaangażowanie!

Usługi proponowane przez Cleanex opierają się o najwyższe zaangażowanie. Zarówno w zakresie działania, jak i wykorzystywanych sprzętów wysokiej jakości. W swoich pracach używamy rozwiązań marek:

Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem oraz w razie potrzeby współpracujemy z dostawcami rozwiązań profesjonalnych w zakresie usług utrzymania czystości.

Środki jakich używamy zawsze dobieramy do powierzchni oraz wedle potrzeb Klientów, dlatego też sięgamy po najskuteczniejsze środki i chemię między innymi takich producentów jak:

Kadrę sprzątającą dla naszych Klientów zawsze staramy się dobierać uważnie, dbając o doświadczenie i odpowiedzialność naszych pracowników. Niejednokrotnie dla naszych Klientów wyszukujemy z rynku i zatrudniamy nowych pracowników specjalnie pod ich zamówienia i potrzeby.

Co ma wyróżniać naszych pracowników na tle innych?

Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że jesteśmy firmą, która często i chętnie zatrudnia pracowników niepełnosprawnych, ponieważ z doświadczenia wiemy, że często są to osoby, które bardziej szanują wykonywaną przez siebie pracę oraz są pełnowartościowymi i szczerze zaangażowanymi pracownikami. Codzienna współpraca z osobami niepełnosprawnymi to dla nas prawdziwy powód do dumy.

UWAGA! Ponieważ Cleanex Sp. z o.o. jest pewnego rodzaju kontynuacją działalności prowadzonej wcześniej pod nazwą PHU Cleanex, stąd pojawiały się niejednokrotnie pewne nieścisłości, dlatego pragniemy poinformować, że firma PHU Cleanex już nie istnieje. Dodatkowo wszelkie osoby związane z tą poprzednią działalnością nie są reprezentantami naszej firmy i nie działają w jej imieniu. Bardzo prosimy wszystkich o kontakt jedynie korzystając z danych kontaktowych podanych na tej stornie.

Dodatkowo jesteśmy świadomi, że PHU Cleanex nie cieszył się najlepszą opinią, w związku z zaległościami płatniczymi, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzeń oraz innymi problemami. Część z tych problemów do dzisiaj rzuca cień na Cleanex Sp. z o.o., jednakże chcemy, aby jak najszybciej zamknąć tamten negatywny rozdział (osoby, które w tamtym czasie zarządzały działalnością firmy już nie pracują). Nie chcemy ukrywać powyższych faktów, ponieważ z podniesioną głową możemy powiedzieć, że dzisiaj robimy wszystko, aby sytuacja pracowników zatrudnionych w spółce była z miesiąca na miesiąc coraz lepsza, zarówno w zakresie terminowości wynagrodzeń, jak i warunków pracy, posiadanego sprzętu i wyposażenia. Robimy też wszystko, aby wszelkie zobowiązania spółki były regulowane terminowo, a poziom świadczonych usług był możliwie jak najwyższy.

Pragniemy odbudować dobre imię i markę Cleanex w oparciu o nowe zasady i jako nowe przedsiębiorstwo, w pełni zaangażowane w wykonywaną pracę. Jesteśmy jednocześnie bardzo wdzięczni: - naszym Klientom i Partnerom za okazane zaufanie - urzędom, które pomagają nas i wspierają w jak najlepszym funkcjonowaniu i prowadzeniu działalności (przede wszystkim Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędowi Skarbowemu w Sopocie) - a przede wszystkim jesteśmy wdzięczni naszym pracownikom, bez których pozytywne zmiany nie mogą mieć miejsca i od których zależy zarówno wizerunek naszej firmy jak i satysfakcja Klientów Dziękujemy!