Witamy!

Cleanex Sp. z o.o. to dynamicznie działająca i nastawiona na rozwój firma sprzątająca. Nikogo ani niczego nie traktujemy szablonowo, zawsze staramy się podejść indywidualnie i tak dopasować nasze usługi, aby najlepiej spełniały wymagania i oczekiwania. To na co zawsze możesz u nas liczyć to pełne zaangażowanie!

Usługi proponowane przez Cleanex opierają się o najwyższe zaangażowanie. Zarówno w zakresie działania, jak i wykorzystywanych sprzętów wysokiej jakości. W swoich pracach używamy rozwiązań marek:

Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem oraz w razie potrzeby współpracujemy z dostawcami rozwiązań profesjonalnych w zakresie usług utrzymania czystości.

Środki jakich używamy zawsze dobieramy do powierzchni oraz wedle potrzeb Klientów, dlatego też sięgamy po najskuteczniejsze środki i chemię między innymi takich producentów jak:

Kadrę sprzątającą dla naszych Klientów zawsze staramy się dobierać uważnie, dbając o doświadczenie i odpowiedzialność naszych pracowników. Niejednokrotnie dla naszych Klientów wyszukujemy z rynku i zatrudniamy nowych pracowników specjalnie pod ich zamówienia i potrzeby.

Co ma wyróżniać naszych pracowników na tle innych?Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że jesteśmy firmą, która często i chętnie zatrudnia pracowników niepełnosprawnych, ponieważ z doświadczenia wiemy, że często są to osoby, które bardziej szanują wykonywaną przez siebie pracę oraz są pełnowartościowymi i szczerze zaangażowanymi pracownikami. Codzienna współpraca z osobami niepełnosprawnymi to dla nas prawdziwy powód do dumy.